Hledat
Žádné položky
 
Nejprodávanější
 
Buďte v kontaktu
 

Začněte s jógou pro zdraví

 

Začněte s jógou pro svoje zdraví !


Zvažujete cvičení jógy, ale nemáte sebemenší tušení, jak začít?

Následující článek Vám pomůže srovnat v hlavě vaše očekávání od jógy a nabudí vás pocitem změnit vaše „já“. ☺

Základem jógy je rovnováha těla! Soustředíte se na střed těla a tím se vaše kosti, svaly a kluby dostávají do normálu. Nutno dodat, že rovnováhu těla následně pocítíte i psychicky. Zharmonizuje se vaše duše.

Stres! Zažíváme ho všichni, bez výjimek! Jóga je krycí název pro relax, odpočinek a relaxaci.

Každý den vás něco bolí? Vstáváte s pocitem, že stárnete a nic už není tak pružné, jako dřív? Jóga příjemnými pohyby protáhne celé tělo, včetně sebemenších svalů ve vašem těle.

Neradi jezdíte na kole a běháte, protože se necítíte ve skvělé kondici? Další důvod, proč začít s jógou! Zlepšíte si vytrvalost, snížíte svou klidovou tepovou frekvenci a hlavně, naučíte se správně dýchat.

Máte pocit, že jste nemotorní? Nebojte se nic, jóga je tak pohodová a klidná, že se nejen vyhnete poranění, ale také se vaše tělo připraví na mnohem horší zátěžové sporty.

Dýchám, Dýchej. Dýcháme. Naučíte se důležité dýchací techniky, které jsou významné pro celé dýchací ústrojí. Kdo by nechtěl dodat si v práci trochu energie správným dýcháním.

Pokud jste dočetli až sem, co říkáte na lepší soustředění? I to vám cvičení jógy může zaručit! Právě správné dýchání a cvičení má největší vliv na vaši psychiku a mozek.

Než vás úplně odzbrojím, napadlo by vás, že jóga velmi pozitivně ovlivňuje vaše orgány a plodnost? Jste v psychické pohodě, pružnější, kreativnější, šťastnější. Tak si to představte! ☺

A teď to překvapení!

S JÓGOU ZHUBNETE !

Nechce se vám na skupinové lekce? Začněte v klidu z domova!

Online kurz cvičení jógy pro začátečníky

 

Případně nahlédněte do naší nabídky CD s relaxační hudbou určenou právě pro vaše další cvičení jógy.

 
(c) 2010 inprodej.czVšechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt
Zpětné odkazy