Hledat
Žádné položky
 
Nejprodávanější
 
Buďte v kontaktu
 

Ambientní hudba

Ambientní hudba, též pouze ambient (z lat. prostředí, okolí) je hudební forma, vycházející z předpokladu, že všechny zvuky, které nás obklopují, mohou být za jistých okolností hudbou.

Druhým pólem a součástí předpokladu je skutečnost, že stejně tak primárně hudební zvuk či skladba může být prostředím, tedy zvukovým prostorem, který utváří naši pocitovou orientaci.

Obě polarity se prolínají a pojetí hudební tvorby tohoto typu v sobě proto může zahrnovat jak sofistikovanou muzikalizaci primárně nehudebních prvků (hluků, šumů, atd.), tak demuzikalizaci prvků, primárně hudebních, stejně jako prostou reprodukci slyšeného nebo kombinaci obojího. (zdroj wikipedie)

Ancestors (předci)

Ancestors (předci) Album Ancestors je směsí spirituálních obřadů indiánských kmenů a různých forem chill out hudby. Akustické prostředí navozující duchovně uklidňující atmosféru lze využít jako... více

Ukázku nelze ve Vašem internetovém prohlíči přehrát


Přehrajte si ukázku z CD
Cena: 290 Kč včetně DPH

Množství:

Hypnotized by Truth (hypnotizován pravdou)

Hypnotized by Truth (hypnotizován pravdou) Album Hypnotized by truth patří k velmi oblíbeným meditačně-hypnotizačním CD. Obsahuje velmi jemné melodie, které v kombinaci s různými druhy přírodních zvuků navozují velmi... více

Ukázku nelze ve Vašem internetovém prohlíči přehrát


Přehrajte si ukázku z CD
Cena: 290 Kč včetně DPH

Množství:
 
(c) 2010 inprodej.czVšechna práva vyhrazena.
Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt
Zpětné odkazy